پویاپروتئین


نامی برتر در صنعت گوشت کشور

صنایع گوشت پویا پروتئین.


نامی برتر در صنعت تولید گوشت کشور

شرکت پویا پروتئین در سال 1376با هدف ایجاد یک واحد نمونه در زمینه تولید و بسته بندی انواع گوشت قرمز و سفید و فرآورده های گوشتی سوسیس ، کالباس و همبرگر با شعار محوری « کیفیت و اهمیت به سلامت مردم و جلب رضـایت مشتری » فعالیت خود را آغاز و هم اکنون با توان تولید روزانه 100 تن انواع محصولات پروتئینی در بیش از 200 نوع مـــختلف در استان تهران و البرز و سایر استان ها مشغول به فعالیت می باشد . شرکت پویا پروتئین یکی از بزرگترین و مجـــهزترین واحد های بسته بندی و تولیدی مواد پروتئینی کشور است که با اخذ گواهینامه های معـــــتبر بین المللی HACCP و ایــزو 22000در بهداشت و ایمنی غذا و ایزو 9001 در مدیریت کیفیت از کشور آلمان و با بهره مندی از انواع ماشــــین آلات اروپایی و همچنین ناوگان حمل و نقل مجهز به سیستم جی 0 پی 0 اس به تعداد 110 دستگاه کامیونت ایسوزو و نیـــسـان سردخانه دار و بهره مندی از نیروهای مجرب و متخصص توانسته است حضوری فعال وقدرتمند دربازار تولید و توزیع مواد پروتئینی کشور داشته باشد ..

 

خطـوط مختلـف بسته بندی وتولیــدی.


Various Manufacturing Lines

گوشت قرمز

تمام مراحل تولید گوشت قرمز از خرید دام، کشتار، و فرآیندها توسط کارکنان مجرب وکارآزموده که قادر هستند گوشت را بر اساس نیاز بازار تأمین و برابر با سلیقه مصرف کننده ایرانی تحت نظارت کارشناسان و متخصصین امور دام در نهایت دقت و ظرافت، قطعه بندی، چربیگیری و بسته بندی نمایند.

All stages of red meat production from A to Z are under the supervision of livestock experts in order to provide the best products to respectable consumers.

گوشت سفید

با توجه به وجود حـساسیت زیاد مصرف کنندگان گوشت سفید ، شرکت پویا پروتئین به منظور دستیابی به بهترین انتخاب در تأمین گوشت سفید ، مرغ مورد نیاز تولید را از کشتارگاه های صنعتی مرغ تهیه می نماید تا بتواند با اعمال کنترل های شدید و انجام بهترین انتخاب ، رضایت مشتریان خود را تأمین نماید .

Due to the high sensitivity of consumers to white meat, Pooya Protein Company is very focused on providing white meat. Therefore, the company buys from several white meat manufacturer companies approved by government and health organizations to offer the best quality to respectable consumers & it is a pride of the company that all white meat products are welcomed by respectable consumers.

اطلاعیه محصولات پویاپروتئین

قابل توجه مشتریان گرامی لطفا از سایت جدید شرکت پویاپروتئین http://pooyapro.comجهت ثبت سفارش استفاده نمایید  .